Regulamin sesji


Pamiętajcie, że oczekiwanie na wolny termin w naszym atelier to średnio 4-6 tygodni. Dlatego nie czekaj i zarezerwuj swoją sesję już dzisiaj !
Rezerwacja telefoniczna 504 293 548 lub mejlowo: magdakozlowicz@gmail.com


InformacjePamiętajcie, że oczekiwanie na wolny termin w naszym atelier to średnio 4-6 tygodni. Dlatego nie czekaj i zarezerwuj swoją sesje już dzisiaj !

Rezerwacja  telefoniczna 504 293 548 lub mailowo: kozlowiczfotografia@gmail.com

Każda sesja jest inna i wymaga innego podejścia. Przed rezerwacją sesji proszę zapoznać się z regulaminem sesji i przy wpłacie zadatku dodać informacje o zapoznaniu się z treścią regulaminu i jego akceptacją.Kupno oraz rezerwacja sesji  jest równoznaczna z zaakceptowaniem poniższych warunków ogólnych. Zanim umówisz się na sesję, przeczytaj poniższe warunki współpracy.

REGULAMIN:

1. Przy rezerwacji terminu sesji wymagany jest bezzwrotny zadatek w wysokości 300 zł płatny na konto Wykonawcy.
2. Zakup i rezerwacja sesji bezpośrednio u Wykonawcy:
- ​kupując i rezerwując sesję bezpośrednio u Wykonawcy, Zamawiający zobowiązuje się do zapłaty na rzecz Wykonawcy, wynagrodzenia w wysokości wybranego pakietu sesji. Oferta wysyłana jest na podany adres majlowy lub ustalana indywidualnie,
- płatność za sesje rozliczamy w dniu sesji gotówką lub przelewem do dnia sesji (wymagane potwierdzenie przelewu ),
- termin sesji jest rezerwowany dopiero po wpłacie zadatku i wysłaniu potwierdzania. 
- zmiany zarezerwowanego terminu na inny termin należy dokonać z min. 48-godz. Wyprzedzeniem przed datą sesji. W przypadku nie stawienia się na wyznaczony termin lub odwołanie sesji wieczorem lub rano w dniu sesji- zgodnie z powyższym zapisem, zadatek przepada bez możliwości zwrotu kosztów- dotyczy to również sesji z Voucheru - sesja przepada !
- zadatek, jak i voucher jest do wykorzystania rok czasu! Po tym terminie przepada !
3. Sesje studyjne są wykonywane od poniedziałku do piątku. Makijaż na godz. 9.00. Możliwość umówienia sesji w sobotę za dodatkową opłatą + 300 zł tylko w okresie jesienno - zimowym. 
Nie ma możliwości sesji w niedziele.
4. Przed każdą sesją klient przed wpłatą zadatku dostaje link do regulaminu i jest proszony o zapoznanie się z nim i potwierdzenie mailem, że zapoznał się i że akceptuje regulamin
5. Każdy Zamawiający do 7 dni od daty wykonania sesji otrzymuje galerie on-line na Zalamo ze wszystkim dobrymi ujęciami do wglądu i wyboru zdjęć określonych w pakiecie ( zdjęcia wybieramy na komputerze, galeria nie jest dostosowana na telefon )
6. Wykonawca zastrzega sobie prawo do nie udostępniania Zamawiającemu półproduktów, czyli surowych plików RAW(NEF), negatywów oraz plików nie poddanych obróbce graficznej, oraz ujęć poza pakietem. Pozostałe ujęcia można dokupić w cenie od 70 zł za sztukę.
7. Na wybór zdjęć z sesji Zamawiający ma 7 dni od momentu wysłania galerii on-line. Po tym czasie prawo do wyboru podstawowych ujęć przechodzi na fotografa.
8. Wybrane oraz opłacone przez Zamawiającego fotografie zostaną poddane obróbce graficznej oraz dostarczone Zamawiającemu w terminie 35 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia w galerii w formie elektronicznej do pobrania na dysk. Jeśli w pakiecie są wydruki lub fotoobraz na realizację należy doliczyć 7 dni roboczych. O odbiorze zdjęć klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mejlowo.
9. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych u Wykonawcy (nagła choroba, wypadek lub inne zdarzenie uniemożliwiające wykonanie sesji w ustalonym wcześniej terminie, zwłaszcza choroba zakaźna, dopuszcza się zmiany terminu wykonania usługi na inny termin. Zamawiający oświadcza że nie będzie przedstawiał z tego powodu żadnych roszczeń prawnych oraz finansowych. Wykonawca zobowiązuje się również wykonać sesję w najbliższym możliwym terminie.

10. Jestem fotografem a nie grafikiem. Finalny retusz fotografii jest delikatny i naturalny zgodny rzeczywistym wyglądem klienta. Retusz obejmuje: kadrowanie, delikatny retusz buzi i wygładzenie skóry , nadanie kolorystyki zdjęcia zgodnej z moim stylem. Usuwam tylko zmiany tymczasowe typu: siniaki, pryszcze, czy zadrapania. Bardziej zaawansowaną obróbkę zdjęć mogę zlecić grafikowi w cenie 200 zł za zdjęcie.
Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z dorobkiem Wykonawcy i akceptuje jego percepcje kompozycji obrazu, efektu końcowego postprodukcji, jak i ogólną estetyką wykonywanej fotografii. Fotograf decyduje o obróbce zdjęcia. Zawsze jest to wersja kolorowa, dodatkowo na życzenie klienta cześć zdjęć może być czarno - białych 
11.Wykonawca zabrania wszelkich ingerencji w przekazanych Zamawiającemu zdjęciach. Szczególnie kadrowania, lub zmiany kolorystyki i nakładanie na zdjęcia filtrów i pokazywania publicznie (np. na faceeboku ) tak przerobionych zdjęć.
12.Usługa EXPRESS + 50% wartości zlecenia (zlecenie oddane w ciągu 7 dni roboczych od dnia wyboru ujęć przez Zamawiającego (zdjęcia cyfrowe + odbitki).
13.Fotograf nie ponosi odpowiedzialności za wydruki i inne materiały wykonane w nieautoryzowanych przez Fotografa miejsca ( tj. np tanie punkty foto , internet, itp )
14. Fotograf zachowuje wieczyste prawa autorskie do wykonywanych zdjęć. Wykonywane przeze mnie sesje są sesjami prywatnymi. Klient może publikować je na swoich mediach społecznościowych, ale nie można wykorzystywać do celów zarobkowych, stronach firmowych i udostępniać ich  innym osobom, bez zgody fotografia. Wyjątkiem są sesje biznesowe / wizerunkowe, gdzie klient nabywa prawo do dowolnego wykorzystania zakupionych zdjęć
15.Dane osobowe podlegają jedynie informacji do spisania umowy i nie są wykorzystywane i przetwarzane w żaden inny sposób , poza adresem email na który zostaną wysłane zdjęcia.
16.Na odbiór zamówionych wydruków klient ma 4 tygodnie od momentu, przekazania informacji przez fotografa, że zdjęcia są gotowe do odbioru. Zdjęcia nieodebrane w podanym terminie, zostaną zutylizowane. Ponowne ich zamówienie na dodatkowy koszt klienta plus dopłata 200 zł 


Każdy klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i potwierdzić jego akceptacje mailowo

Zgoda na publikacje zdjęć na stronie fotografa jest całkowicie dobrowolna i jest jest ustalana indywidualnie z każdym klientem 


Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz.1182 z poźn.zm.) informuję, iż administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Fotografia Kozłowicz. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem i realizacją umowy o wykonanie sesji fotograficznej, zawartej w dniu………................ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów"