O nas
Tworzymy zgrany - choć czasem wybuchowy - duet zarówno w kontekście zawodowym, jak i prywatnym. Wspólnie idziemy przez życie, dzieląc pasję do fotografii, która od lat nas inspiruje, rozwija i daje nam wiele radości. Stale szukamy prawdziwych emocji i wyjątkowych chwil, wartych utrwalenia. Kolekcjonujemy je na zdjęciach. Cieszy nas, że fotografia pozwala nam poznawać ciekawych, wspaniałych ludzi. W naszej pracy z powodzeniem łączymy pasję i nabyte umiejętności, jednak prezentujemy dwa różne punkty widzenia, dwie nieco odmienne wrażliwości,  które w efekcie końcowym doskonale się ze sobą komponują. Co dwie głowy, to nie jedna (... a co za tym idzie dwa aparaty) , dlatego z korzyścią dla naszych klientów, oferujemy im możliwość jeszcze pełniejszego odzwierciedlenia na fotografiach ważnych dla nich momentów.  


Magda o Jarku:

Mistrzowsko wyłapuje niebanalne kadry - ma refleks, któremu trudno dorównać. Potrafi być w kilku miejscach jednocześnie ;) Podczas pracy nie umknie mu żadna intrygująca sytuacja. Jest profesjonalny i świetnie zorganizowany. Prywatnie - szczęśliwy tata Maksia. Uwielbia sport, a szczególnie bieganie, któremu poświęca każdą wolną chwilę.  


Jarek o Magdzie: 

Zwraca szczególną uwagę na detale i emocje, jest bardzo wrażliwa na piękno chwili. Docenia walory otoczenia, inspirują ją ludzie, barwy, smaki... Jest bardzo otwarta i towarzyska, potrafi budować w pracy przyjacielskie, swobodne relacje, które niesamowicie wpływają później na charakter zdjęć. Z powodzeniem realizuje zamiłowaniu do wizażu i stylizacji - zawsze ma mnóstwo pomysłów na ciekawe kreacje dla klientów. Odkąd została mamą, jeszcze bardziej uwielbia sesje dziecięce. W wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni.