Fotografia ślubna


Fotografia ślubna to bardzo szczególna i niezwykle fascynująca sfera naszej  zawodowej działalności. Najbardziej pociąga nas  to, że każdy reportaż,  przy którym pracujemy jest inny- ukazuje różne sytuacje i głębokie emocje, na co zawsze składa się niepowtarzalna historia miłości dwojga ludzi. To dla nas zaszczyt, gdy możemy towarzyszyć im oraz ich bliskim w tym uroczystym dniu, dokładając wszelkich starań, aby uwiecznić go w najbardziej drobiazgowy sposób. Wykorzystujemy swoje umiejętności, żeby zatrzymać w kadrze wszystkie wyjątkowe momenty i nie pozwolić umknąć nawet najmniejszym okruchom magii, która krąży w powietrzu tego dnia. Na ślubach zawsze pracujemy w duecie. Chcecie nas poznać to zapraszamy TUTAJ 
Pracujemy na najwyższej jakości fachowym sprzęcie fotograficznym marki Nikon. Używamy jasnych obiektywów, które poradzą sobie w każdych warunkach pogodowych, czy oświetleniowych. Szczegóły oferty:
Sesja narzeczeńska
Proponujemy kreatywne sesje narzeczeńskie - cieszące się coraz większą popularnością - które mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców Młodej Pary w postaci fotoobrazu. Sesja to też znakomita okazja na poznanie się , sposobność do „przełamania lodów” i obycia się  z obecnością fotografa, aby podczas ceremonii czuć się pewnie i komfortowo. Poza tym, w czasie trwania zdjęć, możecie zrealizować swoje najbardziej zwariowane fantazje, wcielić się w niecodzienne role, „poszaleć” z przebraniami. Z przyjemnością wyczarujemy dla Was bajkowy plener.

Detale ślubne 
Młoda Para wkłada zazwyczaj mnóstwo zaangażowania i czasu w organizację ślubu, dbając o: dopracowane stroje, fryzury, bukiet, butonierkę, makijaż, manicure, winietki itp. Nasza rola polega na tym, aby zwrócić na te wszystkie drobiazgi należną im uwagę.  Skupiamy się na detalach, by zaakcentować ich symbolikę i piękno.  Za pomocą obiektywu, wyłapujemy te pełne emocji chwile - dla nieuzbrojonego w aparat oka- mogłyby pozostać niezauważone. Magda jako kobieta i szczęśliwa mężatka, doskonale rozumie przyszłe Panny Młode, które pragną troskliwie zadbać o każdy element dekoracji. Bez obaw, nic co jest dla Was istotne, nie umknie naszej uwadze!

Przygotowania
Oferujemy swoją obecność podczas wyjątkowych godzin przygotowań do ceremonii, a także przy błogosławieństwie. Z doświadczenia zawodowego, jak i prywatnego wiemy, że jest to czas bardzo silnych emocji, przez które z Waszej pamięci zniknąć może wiele ważnych momentów. Warto wiec je zatrzymać i mieć możliwość powrócenia do nich za sprawą zdjęć, gdy ekscytacja nieco opadnie.  To również chwile niepowtarzalne i przełomowe, kiedy przyszli Państwo Młodzi szykują się na diametralne zmiany w życiu, które wówczas są jeszcze piękną niewiadomą. W całym uroczystym Dniu Ślubu, moment ten uważamy za równie istotny,  jak sama ceremonia, czy zabawa weselna.  Przygotowania są pięknym początkiem z którego nie warto rezygnować !
Ceremonia
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, towarzyszymy Wam podczas ceremonii. Staramy się wydobyć całe prawdziwie piękno tego momentu, asystując nienachlanie, aby nie zwracać na siebie uwagi i nie przeszkadzać Młodej Parze oraz zaproszonym gościom w przeżywaniu uroczystości. W tej kwestii, dysponujemy doświadczeniem i odpowiednim wyczuciem. Oczywiście, posiadamy uprawnienie archidiecezji do fotografowania w Kościele.

Wesele
Zależnie od wybranego przez Was pakietu, jesteśmy obecni na przyjęciu weselnym, aby jak najpiękniej utrwalić jego autentyczną atmosferę  i wszystkie wzruszające momenty. Kiedy stres się subtelnie ulatnia, ustępując euforii i przedniej zabawie, najłatwiej „ustrzelić” dobre ujęcia. Wszystkie ważne chwile jak: podziękowania dla rodziców, krojenie tortu, tańce, emocjonujące rozmowy  - zostaną pokazane dzięki, jasnym obiektywom, które sprawdzą się zarówno na dworze w słoneczny dzień, jak i na słabo oświetlonej sali weselnej. Podejmując ze nami  współpracę, możecie być pewni, że Wasze sugestie i preferencje, zostaną uwzględnione oraz zrealizowane. Zależy nam na tym, aby sprostać Waszym wyobrażeniom.

Sesja ślubna
Sesja ślubna to - z naszego doświadczenia jeden z najistotniejszych dla Młodych Par aspektów, branych pod uwagę podczas organizacji ślubu. Niezaprzeczalnie, stanowi ona szczególną i piękną pamiątkę na długie lata. Pozwala też Młodym poczuć się wyjątkowo, zatrzymać w kadrze radość i inne towarzyszące im emocje, a także uwiecznić ich w oryginalnej stylistyce i scenerii. Poza tym, najczęściej to  wyśmienita okazja do wspólnych żartów i świetnej zabawy. Sesja może odbyć się w Dniu Ślubu lub w późniejszym, nieodległym terminie. 

Przygotowaliśmy dla Was niecodzienną ofertę. Sami komponujecie sobie pakiet, idealnie dobrany do własnych potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy efekty naszej pracy. 

W ofercie ekskluzywne fotoalbumy oraz fotoksiążki.

Zapraszamy do zakładki Fotografia ślubnaBrak komentarzy

Prześlij komentarz