1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

17

17

16

16

18

18

19

19

20

20

21

21

22

22

24

24

Emilia i Mateusz


Zapraszamy na piękny czerwcowy ślub Emilki i Mateusza. Przed ślubem mieliśmy się okazje lepiej poznać na sesji narzeczeńskiej. Zachęcamy do takiej sesji. Jest to okazja, żeby się lepiej poznać i już przed ślubem ocenić efekty naszej pracy na własnym przykładzie. To też świetny pomysł na prezent dla rodziców przy podziękowaniu - i takie własnie foto obrazy dostali rodzice Emilii i Mateusza. Prrzede wszystkim wszystkie pary, które miały wcześniej sesje narzeczeńską w dniu ślubu już nie stresują się naszą obecnością. Sesje narzeczeńską znajdziecie TU.

Obejrzyjcie dokładnie ten  reportaż ! Warto :)  Na zdjęciach widać i czuć te emocje i ich wielką miłość.

kościół: Parafia św. Michała Archanioła we Wrocławiu ( jeden z najpiękniejszych kościołów )
wesele: Sala Weselna " Balkon " we Wrocławiu
obsługa muzyczna: dj Galix ( Polecamy ! )
1 komentarze:

  1. Najpiękniejszy dzień w naszym życiu! To w jaki sposób Magda z Jarkiem uwiecznili nasz ślub i wesele przerosło nasze oczekiwania. Zdjęcia są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dnia. Dzięki Wam mamy pamiątkę, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem.

    OdpowiedzUsuń

fotografia ślubna Wrocław, sesje ciążowe Wrocław Oława, fotograf na ślub , sesje dziecięca Wrocław ,ślubne sesje plener, ślubne sesje studyjne chrzciny, komunie ,fotografia okolicznościowa dolnośląskie, fotograf Siechnice, sesja rodzinna Wrocław, sesje stylizowane, studio fotograficzne Siechnice , fotografia Strzelin ,Opole, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Świdnica,Strzelin,Opole,sesja slubna w stylu retro, Brzeg,Sobótka,Strzegom, Bolesławiec,Oleśnica,Trzebnica, fotografia artystyczna, niebanalne sesje zdjęciowe, reportaż ślubny, fotoksiążka ,ślubna oferta -cennik